PROJEKTY ARMATURA I CERAMIKA

Pomysł. Projekt. Realizacja.

Komfortowa i praktyczna łazienka jest efektem dobrze przemyślanego projektu. Plan łazienki musi uwzględniać nie tylko jej wystrój, ale również funkcjonalny układ poszczególnych elementów w pomieszczeniu. Mamy świadomość, że czasami trudno odnaleźć się w aranżacyjnym chaosie, a samodzielnie urządzona łazienka nie zawsze daje gwarancję maksymalnej wygody i zadowolenia.

Chcesz? Możemy Ci pomóc.

Zaprojektuj z nami swoją strefę komfortu!

Mam na imię Kamil. Specjalizuję się w projektowaniu łazienek zarówno w minimalistycznym, nowoczesnym jak i klasycznym stylu. Z przyjemnością zaprojektuję łazienkę Twoich marzeń. Razem ze mną odkryjesz zupełnie nowe możliwości aranżacji wnętrza, przemiany zwyklej łazienki w prawdziwą oazę komfortu. Wraz z moim zespołem przeprowadzę Cię przez meandry remontu. Podpowiemy, doradzimy, zaprojektujemy i pomożemy w zakupach.

Zachwyć się naszymi łazienkowymi projektami. Odkryj inspirujące bogactwo kształtów, kolorów, akcesoriów i materiałów.

Mój talent się przydaję i służy innym ludziom. Głównie podczas pracy z Klientami, aby zwizualizować ich pomysły, a jeśli ich nie mają, wtedy oczywiście służę pomocą.

Kamil Sztejkowski

PROJEKTY ARMATURA I CERAMIKA

Dlaczego z nami warto wykonać projekt łazienki?

Gustownie urządzona łazienka stanowi prawdziwą oazę relaksu w zaciszu własnego domu czy mieszkania. To w niej rozpoczynasz i kończysz każdy Twój dzień. Dzięki projektowi z nowoczesnymi elementami wyposażenia od Armatura i Ceramika wnętrze nabierze niepowtarzalnego stylu i designerskiego wyglądu. Twoja łazienka będzie funkcjonalna i zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie.

Gwarancja profesjonalizmu i doświadczenia

Projekt łazienki wykonają doświadczeni specjaliści. Wykwalifikowany projektant sprawi, że Twoja łazienka będzie stylowa, estetyczna i zgodna ze wszelkimi zasadami ergonomii i funkcjonalności. Profesjonalny doradca zadba o dostępność wszystkich produktów oraz przeprowadzi Cię przez cały proces zakupowy.

Projekty szyte
na miarę

Projekt łazienki wykonujemy, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania, fantazje czy marzenia. Łączymy posiadane przez nas umiejętności i pasję z Twoją wizją, aby stworzyć funkcjonalną i komfortową łazienkę dopasowaną do Twoich wymagań oraz możliwości finansowych.

Stylowy design
i estetyczny wygląd

Armatura, płytki, wyposażenie czy akcesoria łazienkowe dobieramy w projekcie w taki sposób, by były nie tylko ładne, trwałe czy użyteczne, ale przede wszystkim idealnie wpisywały się w Twój gust. Twoja łazienka będzie podobać się Tobie i innym jej użytkownikom.

Ponadczasowe
i uniwersalne rozwiązania

Projektując łazienkę, kierujemy się nie tylko obowiązującymi trendami czy modą, ale również uniwersalnymi rozwiązaniami, które doskonale sprawdzą się za kilka czy kilkanaście lat. Chcemy, aby mimo upływającego czasu wygląd Twojej łazienki nadal inspirował i zachwycał innych.

Gwarancja dostępności
produktów

Aranżując łazienkę, wykorzystujemy produkty i elementy, które bez problemu będziesz mógł zakupić w sklepie Armatura i Ceramika. Po zakończeniu pracy dostarczymy listę wszystkich materiałów użytych w planie wraz z gwarancją ich dostępności do 2 miesięcy po zakończeniu projektu.

Łatwość realizacji
projektu

Finalnie otrzymujesz projekt łazienki, który określa ostateczny jej wygląd pod względem funkcjonalnym wraz z uwzględnieniem poszczególnych elementów i mebli. Podane wymiary, lista produktów pomogą Ci w perfekcyjnym wykonania projektu. Twoja wymarzona łazienka wreszcie stanie się rzeczywistością.

Nasze przykładowe realizacje

ZAKRES USŁUGI W ZALEŻNOŚCI OD PAKIETU

Projekt na każdą kieszeń

Podstawowy
Najtańszy
399 zł* z VAT
Propozycje rzutu układu funkcjonalno–przestrzennego w 2D
Wizualizacja łazienki i wybranego przez Klienta wyposażenia, na podstawie układu funkcjonalno–przestrzennego (4 ujęcia 3D)
Lista materiałów wykorzystanych w projekcie
Ceny produktów zawartych w projekcie
1 modyfikacja
*Zwrot opłaty przy zakupach w sklepie na kwotę co najmniej 5 000 zł
Czas realizacji: 3 dni
Premium
Korzystny
699 zł* z VAT
Propozycje rzutu układu funkcjonalno–przestrzennego w 2D
Wizualizacja łazienki i wybranego przez Klienta wyposażenia, na podstawie układu funkcjonalno–przestrzennego (6 ujęć 3D)
Rzut 2D z umiejscowieniem okładzin ścian oraz podłóg
Oznaczenie na planie 2D punktów elektrycznych oraz oświetleniowych
Oznaczenie na planie 2D punktów wodno - kanalizacyjnych
Lista materiałów wykorzystanych w projekcie
Ceny produktów zawartych w projekcie
3 modyfikacje
Wymiary mebli pod zamówienie
Kosztorys
*Zwrot opłaty przy zakupach w sklepie na kwotę co najmniej 10 000 zł
Czas realizacji: 5 dni
Standardowy
Optymalny
499 zł* z VAT
Propozycje rzutu układu funkcjonalno–przestrzennego w 2D
Wizualizacja łazienki i wybranego przez Klienta wyposażenia, na podstawie układu funkcjonalno–przestrzennego (6 ujęć 3D)
Lista materiałów wykorzystanych w projekcie
Ceny produktów zawartych w projekcie
2 modyfikacje
*Zwrot opłaty przy zakupach w sklepie na kwotę co najmniej 7 000 zł
Czas realizacji: 4 dni