PARĘ SŁÓW O NAS

Nasza droga do sukcesu

7

Lat doświadczenia

Zdobytego podczas pracy zawodowej z zakresu nieruchomości, home stagingu, budownictwa.

3500+

Zadowolonych Klientów

Dostarczyliśmy na czas i na miejsce zamówione przez naszych Klientów produkty najwyższej jakości.

650+

Zakończonych projektów

Braliśmy udział w różnych projektach budowalnych we współpracy z architektami, projektantami wnętrz.

3

Lata pracy dla Was

Podczas których zdobyliśmy dodatkowe doświadczenie. Nadal zamierzamy rozwijać się dla Was.

Nie mamy tajemnicy sukcesu. Jest on wynikiem przygotowań, ciężkiej pracy i uczenia się na błędach.

Maciej M. Niewiadomski

Szeroka oferta produktów najwyżej jakości

Chcąc dać Ci pewność, że wybierzesz to, co najlepsze, stale rozwijamy i uatrakcyjniamy swoją ofertę,  śledząc najnowsze trendy, wyszukując produktów, które nie tylko mają niepowtarzalny design, ale również praktyczne i funkcjonalne zastosowanie. Nasz sklep to efekt zaangażowania doświadczonych doradców i wysokiej klasy producentów, którzy dostarczają nam najwyżej jakości produktów. Decydując się na zakupy u nas, masz pewność, że wybierasz najlepsze elementy wyposażenia łazienkowego od krajowych i zagranicznych liderów i cenionych producentów, które posłużą Ci przez wiele długich lat.

doswiadczenie

Rzetelność, zaangażowanie
i doświadczenie

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Lata doświadczenia  w branży sanitarnego wyposażenia  wnętrz pozwoliły nam stworzyć ofertę na miarę potrzeb naszych Klientów. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, żeby efektownie i praktycznie wykończyć wnętrze. Niezależnie od rozmiaru pomieszczenia czy wysokości Twojego budżetu, razem stworzymy wymarzoną  przestrzeń, w której będziesz się czuł dobrze i komfortowo. Dowodem naszego profesjonalizmu są setki zadowolonych klientów i jeszcze większa ilość pozytywnych opinii, które znajdziesz o naszym sklepie.

Szybka i bezpieczna wysyłka zamówień

Dokładamy największych starań, by zamówione produkty dotarły do Ciebie bezpiecznie bez żadnych uszkodzeń. Opracowaliśmy specjalny sposób pakowania, który ogranicza do minimum ryzyko zniszczenia paczki podczas transportu. Dzięki ubezpieczeniu masz również pewność, że wybrane przez Ciebie produktu dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Aby zapewnić niezawodną dostawę zakupów, współpracujemy tylko z firmami przewozowymi, które gwarantują najwyższą jakość oferowanych usług.

dostawa

Profesjonalna obsługa Klienta

Pamiętaj, że dla nas jesteś najważniejszy! Każdego naszego Klienta traktujemy priorytetowo i oferujemy pomoc na wszystkich etapach zamówienia. Zadzwoń do nas lub napisz maila, jeśli masz problem z wyszukaniem konkretnego modelu produktu, dobraniem poszczególnych elementów czy chcesz rozwiać wątpliwości, odnoście montażu. Zaproponujemy idealne rozwiązanie, doradzimy. Możesz na nas liczyć!

WYBRANE AUTENTYCZNE OCENY

Recenzje naszej pracy

Najważniejszy jest dla nas Klient, i jego spostrzeżenia po zakupach w naszym sklepie.

Z przyjemnością podejmiemy z Tobą współpracę!

Poznaj nas bliżej.
Dowiedz się więcej o naszym sklepie Armatura i Ceramika.