DANE FIRMY
PRUS MARKET Joanna Prus
NIP 5421275576, REGON 050873261
TELEFON
EMAIL
info@armaturaiceramika.pl
STRONA INTERNETOWA
armaturaiceramika.pl
ADRES REJESTROWY FIRMY
PRUS MARKET Joanna Prus
ul. Hugo Kołłątaja 26, 15-774 Białystok
ADRES DLA ZWROTÓW
Punkt Odbioru Paczek Zwrotnych 
PRUS MARKET Joanna Prus
ul. Hugo Kołłątaja 26, 15-774 Białystok
KONTO BANKOWE
ING Bank Śląski
PL 77 1050 1823 1000 0092 7743 6045
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
GODZINY PRACY

Sklep internetowy czynny 24/7
Infolinia: (dyżur telefoniczny od 8:00 – 22:00)

PYTANIA & ODPOWIEDZI

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na stronie głównej skorzystaj z menu kategorii produktu (Armatura łazienkowa i kuchenna; Lampy wewnętrzne i zewnętrzne), a następnie wybierz właściwą podkategorię produktów, w której znajduje się poszukiwany produkt. Aby ułatwić wyszukiwanie zachęcamy do skorzystania z filtrów po lewej stronie listy wyszukiwania. Szukając produktu można także skorzystać z wyszukiwarki umieszczonej na górze strony, wpisując np. nazwę produktu lub firmy czy numer katalogowy produktu. Klikając na zdjęcie lub nazwę produktu, uzyskasz szczegółowy opis, cenę brutto oraz informacje o sposobach i kosztach dostawy.

Przelew bankowy (zwykły), Szybki e-przelew, Płatność kartą płatniczą, Blikiem, Płatność za pobraniem (płatność u kuriera dostarczającego towar), a także odroczona płatność do 45 dni w Twisto Pay. Więcej informacji na ten temat znajdziesz https://armaturaiceramika.pl/formy-platnosci/

Od momentu złożenia zamówienia w ciągu 24h (w dni robocze) sklep armaturaiceramika.pl kontaktuje się telefonicznie lub mailowo z zamawiającym w celu weryfikacji i potwierdzenia zamówienia. Podczas weryfikacji Klient informowany jest o terminie realizacji zamówienia oraz potwierdzane są koszty dostawy. Osoby dokonujące zakupu jako Klient zarejestrowany mogą w każdej chwili sprawdzić status zamówienia poprzez zakładkę Strefa Klienta. Do każdego zamówienia przypisana jest osoba odpowiedzialna za jego nadzorowanie (konsultant). Klient w każdej chwili może uzyskać informację dotyczącą realizacji jego zamówienia, wysyłając maila lub dzwoniąc na infolinię sklepu pod numerem telefonu +48 880 959 461 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, zaś w soboty od 8:00 do 14:00. (dyżur telefoniczny 8:00 – 22:00)

Możliwość zwrotu towaru (odstąpienia od umowy) istnieje na zasadach opisanych tutaj: https://armaturaiceramika.pl/zwroty-i-reklamacje/.

To bardzo dobre i ważne pytanie. Wszelkie informacje dotyczące czasu dostawy jak również odbioru już samej przesyłki znajdziesz w tym miejscu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZADAJ NAM PYTANIE PRZEZ FORMULARZ