Bezpieczeństwo płatności

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów dlatego wszystkie prywatne dane (przesyłane podczas rejestracji, logowania i zakupów) zabezpieczone są silnym algorytmem szyfrującym ze 128-bitowym kluczem. Potwierdzone jest to obecnością zamkniętej kłódki przed adresem strony internetowej.

Państwa dane osobiste są transmitowane przez SSL (Secure Socket Layer) i szyfrowane 128 bitowym kluczem (RSA 1024 Bit). Dzięki temu nie mogą być wykorzystane przez osoby trzecie. W obecnej chwili jest to najbardziej rozpowszechniony standard bezpieczeństwa w Internecie.

Certyfikaty SSL stanowią wysokiej klasy zabezpieczenie, zapewniające ochronę witryn internetowych oraz gwarantujące poufność danych przesyłanych pomiędzy przeglądarką klienta a witryną internetową. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest szyfrowanie transmisji przesyłanych danych, takich jak np. użytkownik, hasło oraz danych pochodzących z formularzy zamówień.

Certyfikaty SSL, wystawiane przez autoryzowane centra certyfikacyjne, zapewniają 100-procentową wiarygodność naszego sklepu internetowego.

Formy płatności
dpd

Opłata za pobraniem

Opłata pobierana w momencie odbioru przesyłki od kuriera DPD, zaś w przypadku przesyłek paletowych u kuriera JAS FBG. Związana z tym jest jednorazowa opłata dodatkowa w wysokości 4,99 zł.

poczta

Przelew tradycyjny

Przelew wykonywany w placówce banku lub poczty.

imoje

Przelew online

Przelew wykonywany w czasie rzeczywistym, online poprzez własny rachunek bankowy, bez wychodzenia z domu. Płatności obsługuje system IMoje należący do ING Banku Śląskiego.

twisto

Płatność Twisto Pay

Z Twisto Pay robisz zakupy w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

hgkranred
visa-us-vector-logo

Płatność kartą kredytową lub debetową Twojego banku

Podobnie jak w przelewach online, płatność w czasie rzeczywistym. Podczas transakcji podajemy dane karty.

blik_70x70

Płatność Blik

Płatność online w czasie rzeczywistym. Podczas transakcji podajemy kod Blik pobrany z aplikacji Twojego banku.

gp

Płatność Google Pay

To szybki i prosty sposób płacenia w internecie. Wystarczy zarejestrować kartę płatniczą w aplikacji Google Pay.